Mbathje braziliane Women Secret

360L

SKU: 0873836

Mbathje mikrofibër, me prerje braziliane dhe printe florale

l
m
s
xl
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje mikrofibër, me prerje braziliane dhe printe florale, me detaje dantelle. 92% Poliamid 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë