Mbathje klasike, Women Secret

600L

SKU: 0873925

Mbathje klasike me printe me vija

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje klasike me printe me vija dhe me detaje dantelle. 72% Pambuk 27% Poliamid 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë