Mbathje korse – Women Secret

1250L

SKU: 6673173

Mbathje korse

l
m
s
xl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje korse me efekt shtrëngues.Linja që përmirëson dhe stilizon trupin tuaj me materiale të buta të cilësisë më të lartë. 69% Poliamid 31% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit