Mbathje korse – Women Secret

2872L

SKU: 5182573

Mbathje korse

l
m
s
xl
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mbathje korse me bel të lartë me efekt shtrëngues.Linja që përmirëson dhe stilizon trupin tuaj me materiale të buta të cilësisë më të lartë 73% poliamid 27% elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit