Korse, Women Secret

2590L2790L

SKU: 5182530

Korse, me bel mesatar

l
m
s
xl
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Korse, me bel mesatar dhe dizajn bazik. 84% Poliamid 16% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit