Mbathje slip, set 2(palë) Prenatal

SKU: 537250

2 palë mbathje me prerje slip

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

2 palë mbathje me prerje slip, me shirit elastik beli. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit