Mbathje me printe Prenatal

945L

SKU: 671881

Mbathje me printe gaforresh

3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mbathje elastike në bel dhe në këmbë, dizajn me printe gaforresh. 18% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit