Mbathje me printe Prenatal

945L

SKU: 671883

Mbathje me printe bretkosash

3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mbathje elastike në bel dhe në këmbë, dizajn me printe bretkosash. 18% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit