Mbathje me printe, set (3palë) Prenatal

891L

SKU: 668109

3 palë mbathje me printe skateboard

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë mbathjesh me ngjyra të ndryshme dhe shirit beli elastik, dizajn me printe skateboard. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë