Mbathje me printe, set (5palë) Okaidi

2090L

SKU: 50485

5 palë mbathje pambuku me dizajne të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë mbathjesh me përbërje pambuku organik, me shirit beli elastik dhe dizajn me printe të ndryshme. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë