Mbathje me printe, set (7palë) Prenatal

2490L

SKU: 672637

7 palë mbathje me ngjyra të ndryshme dhe me printe makinash

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 7 palë mbathjesh me ngjyra të ndryshme dhe me detaj fjongo: 4 palë me shumë printe të vogla makinash dhe 3 palë me printe makinash në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë