Mbathje mikrofibër Women Secret

SKU: 0872857

Mbathje braziliane mikrofibër

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje me prerje braziliane me dantellë në anësore, mikrofibër 80% Poliamid, 20% Elastinë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë