Mbathje mikrofibër, Women Secret

595L

SKU: 0872209

Mbathje mikrofibër, prerje braziliane

l
m
s
xl
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje mikrofibër, prerje braziliane me printe të vogla florale dhe dantellë në pjesët anësore92% Poliamid 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë