Mbathje plazhi me printe Prenatal

SKU: 672651

Mbathje plazhi me printe të vogla peshkaqenësh dhe shkrim “Funny Little Shark”

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbathje plazhi me skaje elastike në bel dhe këmbë; dizajn me printe të vogla peshkaqenësh dhe shkrim “Funny Little Shark” të printuar. 18% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë