Mbathje, set (7 palë) Prenatal

2490L

SKU: 674305

Set prej 2 palë mbathjesh pambuku, dizajn bazik

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë mbathjesh pambuku, dizajn bazik, me print makine të stampuar dhe të shkruar ditët e javëve tek secila palë

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë