Mbathje , set (7palë) Prenatal

1245L

SKU: 672636

7 palë mbathje me dy tonalitete dhe printe

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 7 palë mbathjesh slip me printe, me dy tonalitete dhe me detaj fjongoje në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit