Mbathje, set (7palë) Prenatal

1245L

SKU: 665791

7 palë mbathje me motive print

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 7 palë mbathje me ngjyra të ndryshme dhe motive të printuara. Dizajn praktik dhe përbërje pambuku.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit