Mbathje slip me detaje tantelle,Women Secret

600L

SKU: 4213710

Mbathje klasike është gjithmonë një “must” në sirtarin tuaj të të brendshmeve në pjeshkë të shijshme. Një dizajn shumë i veçantë i frymëzuar nga botanika me sharm heh vizatimesh bimore të kombinuara me lule dhe pika.

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mbathje klasike është gjithmonë një “must” në sirtarin tuaj të të brendshmeve në pjeshkë të shijshme. Një dizajn shumë i veçantë i frymëzuar nga botanika me sharm heh vizatimesh bimore të kombinuara me lule dhe pika. 078% Poliamidë 022% Elastain

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,