Mbathje slip pambuku Women Secret

845L

SKU: 4669053

Mbathje pambuku prerje normale me dantellë anësore

l
m
s
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbathje pambuku prerje normale me dantellë anësore dhe kopsa të vogla dekorative në pjesën e përparme. 76% Pambuk, 18% Poliamid, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë