Mbathje slip, set (7palë) Women Secret

4190L

SKU: 4932595

7 palë mbathje slip me printe të ndryshme

l
m
s
xl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Set prej 7 palë mbathjesh me prerje slip, dizajne me printe të ndryshme me dy tonalitete dhe detaje fjongosh në mes. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë