Mbathje slip Women Secret

357L

SKU: 0872938

Mbathje slip me printe florale

l
m
s
xl
Rozë
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , , Tags: ,
Dërgesat

Mbathje slip me printe florale dhe detaje dantelle. 77% Pambuk 18% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë