Mbathje slip Women Secret

595L

SKU: 0872252

Mbathje, slip me printe florale

l
m
s
xl
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , , Tags: ,
Dërgesat

Mbathje, slip me printe florale dhe detaje dantelle. 90% Poliamid 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë