Mbathje slip Women Secret

595L

SKU: 0872254

Mbathje pambuku, prerje slip

l
m
s
xl
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , , Tags: ,
Dërgesat

Mbathje pambuku, prerje slip, me printe drerësh dhe detaje dantelle. 72% Pambuk 23% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë