Mbathje slip Women Secret

360L

SKU: 0873849

Mbathje pambuku, me prerje slip

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje pambuku, me prerje slip dhe me detaje dantelle. 68% Pambuk 22% Poliamid 6% Elastan 4% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë