Mbathje slip Women Secret

1250L

SKU: 5353861

Mbathje me prerje slip

l
m
s
xl
Roze e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje me prerje slip dhe me detaje dantelle në pjesën e pasme. 86% Poliestër 7% Poliamid 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit