Mbathje tanga mikrofibër Women Secret

1190L 833L

SKU: 0879789

Mbathje tanga mikrofibër me detaj dantellë në pjesën e pasme

l
m
s
xl
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Mbathje tanga mikrofibër me detaj dantellë në pjesën e pasme dhe printe. 80% Poliamid, 20% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s, xl

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA