Mbathje tanga tyl&dantellë Women Secret

SKU: 4219872

Mbathje tanga tyl&dantellë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Një palë tanga janë gjithmonë një “domosdoshmëri” në sirtarin tuaj të mbathjeve. Kjo është gjithashtu një pjesë super elegante falë pëlhurës së saj delikate të dantellës elastike të bardhë. 85% Poliamide 15% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë