Mbathje tanga Women Secret

845L

SKU: 4669932

Tanga me bel të mesëm

l
m
s
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbathje me prerje tënga dhe bel të mesëm, dizajn bazik me tegela vertikalë dhe të rehatshme. 92% Poliamid, 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë