Mbathje tanga Women Secret

SKU: 5352487

Mbathje tanga me rripa të hollë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje tanga me rripa të hollë dhe me detaje dantelle. 85% Poliamid 15% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë