Mbathje tanga, Women Secret

1183L

SKU: 5352590

Mbathje tanga, me detaje të vogla metalike

l
m
s
xl
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje tanga, me detaje të vogla metalike dhe detaje dantelle. 71% Poliamid 24% Poliestër 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë