Mbathje tanga Women Secret

480L

SKU: 8323091

Mbathje mikrofibër, me prerje tanga

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje mikrofibër, me prerje tanga dhe me detaje dantelle në pjesën e pasme. 86% Poliamid 14% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit