Mbathje tanga, Women Secret

1000L

SKU: 5353866

Mbathje me prerje tanga dhe me rrip të hollë të dyfishtë

l
m
s
xl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje me prerje tanga dhe me rrip të hollë të dyfishtë, me detaje dantelle. 81% Poliestër 15% Poliamid 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit