Mbrojtes dysheku, Prenatal

SKU: 566731

Mbrojtës dysheku pa cepa.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Mbrojtës dysheku pa cepa, për shtrat të papërshkueshëm nga uji dhe absorbues, garanton mbrojtje dhe higjienë duke mbrojtur dyshekun. Përmasat: 80 × 120 cm

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,