Mbulesë jastiku Prenatal

2190L

SKU: 640591

Mbulesë jastiku me printe pikash dhe mbyllje me zinxhir

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbulesë jastiku që mbyllet lehtësisht me zinxhir, dizajn me pika dhe mund të lahet me lavatriçe.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit