Mbulesë për karrige fëmijësh Prenatal ,GIORDANI

SKU: 613157

Mbulesë për tavolinë ngrënie fëmijësh me veshje PVC

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Mbulesë për tavolinë të lartë ngrënie fëmijësh, me mbushje të rehatshme dhe me veshje rezistente PVC.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit