Mbulesë silikoni per gjoksin Women Secret

890L

SKU: 4331524

Mbulesë silikoni per Reçipeta per pjesen e thumbit te gjoksit

m
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Mbulesë silikoni per Reçipeta per pjesen e thumbit te gjoksit, thjesht vendosini ato ne qender dhe mund ti perdorni per qindra here . Rekomandohet te mos perdoret per me shume se 6 ore.,100% POLIESTER

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit