Mbulesë velvet për karrocë, Prenatal

SKU: 697304

Mbulesë velvet për karrocë, me dizenjo qenush me fjongo.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Mbulesë velvet për karrocë, me dizenjo qenush me fjongo. Përmasat: 70*80cm.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë