Mini çantë me rruaza, Caragyn, ALDO

3200L

SKU: 13637818

Mini çantë me rruaza, me fjongo me gurë dhe rrip të gjatë zinxhir.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mini çantë me rruaza, me fjongo me gurë dhe rrip të gjatë zinxhir. 65% Akrilik,15% Çelik,10% Polietilen,10% Gurë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë