Minifund lëkure Mango

2495L

SKU: 87040545

Minifund lëkure me tegela ne formë rombi

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Minifund lëkure me tegela ne formë rombi me xhepa anësore dhe zinxhir të pasëm. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA