Minifund, Mango

3990L

SKU: 37030034

Minifund xhins pa qepje në funde

l
m
s
XS
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Minifund xhins pa qepje në funde, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë