Mokaisno lëkure për meshkuj, Maguire, ALDO

12990L

SKU: 13620873

Mokaisno lëkure për meshkuj, me majë katrore dhe detaj dekorues metalik.

40
41
42
43
44
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mokaisno lëkure për meshkuj, me majë katrore dhe detaj dekorues metalik. 97% Lëkurë lope,2% POLYMETHYL METHACRYLATE,1% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë