Mokasino lëkure Mango

SKU: 87064046

Këpucë lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këpucë të sheshta mokasino me majë rrethore, me përbërje lëkure. 100% Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39, 40

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA