Mokasino me efekt lëkure Mango

2793L

SKU: 87120528

Mokasino me takë të ulët dhe të hapura në thembër

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mokasino të hapura në thembër, dizajn me efekt lëkure krokodili dhe me takë të ulët katrore. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA