Orë dore Parfois

SKU: 191948_BU

Orë dore me sfond rrethor me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Orë dore me sfond rrethor me printe florale dhe me rrip të ndryshueshëm. 50% Poliuretan 50% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit