Orë dore, Parfois

5190L

SKU: 196221_GD

Orë dore me sfond në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Orë dore me sfond në formë rrethore dhe rrip zinxhiri. 5% Alumin 95% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë