Orë dore, Parfois

5990L

SKU: 197423_MM

Orë dore me sfond në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Orë dore me sfond në formë rrethore dhe rrip zinxhiri me dy tonalitete. 100% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë