Orë dore, Parfois

SKU: 197804_BK

Orë dore me sfond në formë katrore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Orë dore me sfond në formë katrore dhe rrip silikoni. 100% Çelik inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë