Orë me rrip çelik Parfois

6990L

SKU: 188033

Orë me rrip çelik dhe fushë të rrumbullakët

ONE SIZE
Rose Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Orë me rrip çelik dhe fushë të rrumbullakët me gurë të vegjël dekorative. 100% Celik inoks

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë