Orë me rrip lëkure dhe gold për femra,WYLERESSI, Aldo

4400L

SKU: 13681952

Orë me rrip lëkure dhe gold për femra,WYLERESSI.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 70% Zink ,30% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë