Orë me rrip zinxhiri Parfois

SKU: 185688

Orë me sfond në formë katrori

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Orë me rrip lidhjesh zinxhir dhe me sfond në formë katrori. 2% Alumin, 50% Baker, 48% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë